Naprawa aparatów fotograficznych, kamer i lustrzanekWażnym elementem każdego wyjazdu jest sprzęt, dzięki któremu można uwiecznić te bardzo przyjemne i radosne chwile. Gdy odmówi on jednak posłuszeństwa, polecamy zgłosić się do naszego serwisu aparatów fotograficznych oraz kamer, w którym naprawimy nowe oraz nieco starsze modele urządzeń. Szybko zajmiemy się problemem, a wiele rozwiązanych sytuacji w przeszłości sprawi, że będziemy wiedzieć, co zrobić, aby sprzęt ponownie działał bez zarzutu.

Naprawa kamer i lustrzanek

W szybki, a co najważniejsze dokładny sposób naprawiamy urządzenia elektroniczne w naszym serwisie aparatów fotograficznych, kamer i lustrzanek. Możemy zająć się sprzętem chociażby firm Sony, Panasonic czy JVC, ale nie ograniczamy się tylko do tych marek – potrafimy poradzić sobie z awariami wielu innych produktów, w tym również urządzeń starszej generacji i technologii, które mają już kilkadziesiąt lat. W ten sposób możemy pomóc osobom, które mają sentyment do swojego sprzętu, a zetknęli się wcześniej z problemem z uzyskaniem pomocy związanej z przywróceniem jego poprawnego działania.

Wykonywane działania

Powierzając nam swoje lustrzanki czy aparaty fotograficzne, możecie być Państwo pewni, że dajecie je profesjonalistom, którzy zebrali ponad 20 lat doświadczenia praktycznego i szkoleniowego, prowadząc serwis fotograficzny i kamer na terenie Warszawy. Dzięki temu bez problemów zdiagnozujemy, jakich działań wymaga Państwa sprzęt, a następnie wykonamy je z dużą starannością, zajmując się naprawą i wymianą koniecznych podzespołów z oryginalnych części, a także jedynie wyczyszczeniem, jeśli taka jest przyczyna niesprawności.

Przejrzyste zasady

Każda osoba, która zgłosi się do naszego serwisu kamer i aparatów fotograficznych, może liczyć na bezpłatną diagnostykę i wycenę ewentualnej naprawy, dzięki której uzyska klarowną ocenę sytuacji. W przypadku urządzeń o większych rozmiarach, możemy również zająć się ich transportem. Wykonujemy nasze usługi zarówno na terenie zakładu, jak i udzielamy pomocy bezpośrednio w domu klienta. Można także w wygodny sposób skonsultować z nami kwestię naprawy za pomocą formularza elektronicznego.

Pełna diagnostyka, oryginalne podzespoły