Naprawa i serwis telewizorówPrzychodzimy z pomocą w sytuacjach, kiedy naprawa telewizorów jest konieczna, możliwa do wykonania i przede wszystkim opłacalna dla naszych klientów. Służy nam tego długa praktyka w zakresie serwisowania wielu sprzętów elektronicznych, zarówno nowoczesnych urządzeń, jak i starszych modeli, produkowanych jeszcze w poprzednim wieku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować każdy rodzaj awarii i zastosować działania, które przywrócą im sprawność w korzystnej cenie.

Zakres wykonywanych działań

Mieliśmy do czynienia z urządzeniami wielu marek i modeli, ale także produkowanymi w różnych okresach. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić nie tylko nowoczesne telewizory LCD czy plazmowe, ale także starsze, kineskopowe urządzenia, również takie, które zostały stworzone jeszcze w latach 70. czy 80. Poprzez nabyte umiejętności oraz posiadany sprzęt możemy przywrócić funkcjonalność w zakresie zarówno obrazu, jak i dźwięku oraz innych potrzebnych funkcji dla każdego użytkownika.

Serwis telewizorów wielu producentów

Dzięki wszechstronnej ofercie i dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie doprowadzić do ponownego poprawnego funkcjonowania urządzenia TV wielu marek sprzętu obecnego w polskich domach. Realizujemy dla Państwa naprawę telewizorów plazmowych czy LCD takich popularnych firm, jak Sony, Samsung, Phillips, a także LG. Producentów, do których posiadamy oryginalne podzespoły, jest jednak znacznie więcej, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz na stronie internetowej lub wizytę w naszym serwisie, w trakcie której omówimy szczegóły zlecenia.

Obszar funkcjonowania

Nasz serwis TV zlokalizowany jest w dzielnicy Warszawa Śródmieście, w samym centrum stolicy, dzięki czemu można do niego łatwo dotrzeć różnymi środkami komunikacji. Z naszych usług korzystają również klienci z Woli, ale także innych części miasta, którzy są zainteresowani skorzystaniem z fachowej naprawy telewizorów. Możemy także zaproponować usługi serwisowe realizowane wraz z dojazdem do miejsca wskazanego przez klienta.

Pełna diagnostyka, oryginalne podzespoły