Naprawa sprzętu audio, głośnikówMogą się do nas zgłaszać osoby, które potrzebują specjalistów od naprawy sprzętu audio, w tym głośników oraz wielu innych urządzeń elektronicznych, dzięki którym można cieszyć się wspaniałymi dźwiękami. Serwis audio Marksonic dysponuje sporymi możliwościami w zakresie diagnostyki stanu technicznego i określenia przyczyny awarii, w łatwy sposób możemy uzyskać potrzebne części, a także stosujemy sprawdzone i skuteczne metody przywrócenia urządzeniu dawnego działania.

Najczęściej naprawiane głośniki i sprzęty audio

Realizowana przez naszą firmę naprawa głośników obejmuje nowoczesne urządzenia, które są produkowane przez popularnych producentów, takich jak chociażby Panasonic, Samsung czy JVC. Zgłaszają się do nas często również osoby posiadające sprzęt audio, które nie jest już produkowany, ale cały czas znajdują swoich fanów, chociażby magnetofony czy magnetowidy, których serwisem zajmuje się niewielkie grono specjalistów. Dzięki naszym zabiegom jesteśmy w stanie je wyczyścić i wyregulować, co pozwoli im wrócić do optymalnego funkcjonowania.

Urządzenia z dawnych lat

Wiele osób wraca do teraz do muzyki z przeszłości, chociażby z lat 70. 80, a także starszych utworów, wykorzystując do tego gramofony i płyty winylowe, które są obecnie niekiedy częściej kupowane od płyt kompaktowych. Z naszej strony możemy pomóc osobom, które takie urządzenia posiadają i chcą z nich korzystać. Jesteśmy w stanie naprawić ten klasyczny sprzęt audio i dzięki umiejętnej regulacji ustawić go w taki sposób, aby był w stanie przekazać właścicielowi jeszcze przyjemniejszy dla ucha dźwięk niż wcześniej.

Atuty naszych usług

Żadna naprawa głośników, magnetofonów czy gramofonów nie jest nam obca, gdyż przez wiele lat naszej działalności mieliśmy do czynienia z praktycznie każdym typem sprzętu. Dzięki temu powierzając nam swoje ulubione urządzenia, które w przypadku starego sprzętu łączą się często z wielkim sentymentem, mogą być Państwo pewni, że uzyskamy dokładnie taki efekt, jaki był zakładany. Poza tym, komfortowa lokalizacja dla mieszkańców Warszawy sprawi, że do naszego serwisu audio łatwo trafi każdy klient.

Pełna diagnostyka, oryginalne podzespoły