O firmie

Dzień dobry.

Nasz serwis świadczy usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu wyprodukowanego przez firmy: Sony, Panasonic, Technics, JVC, Samsung, LG, Onkyo, Yamaha, Philips, Funai, Sharp, Denon, i wiele innych.

Specjalizujemy się w naprawach telewizorów plazmowych, LCD, nagrywarek, kamer, cyfrowych aparatów fotograficznych, sprzętu audio, magnetowidów, gramofonów,magnetofonów itp. Naprawiamy,konserwujemy i odnawiamy sprzęty z minionej epoki,dorabiamy ( drukujemy ) elementy,które są już niedostępne. Naprawiamy urządzenia, których nikt nie chce podjąć się naprawy. Wycena naprawy zawsze jest bezpłatna.

Naprawimy każdy sprzęt!!!    Naprawimy każdy sprzęt!!! 

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i wielkim zaangażowaniem, nie liczą się godziny spędzone nad sprzętem, ale zadowolenie klienta.

Naprawą sprzętu zajmujemy się ponad 20-lat.Wiele lat pracowaliśmy dla wielkich korporacji, gdzie świadczyliśmy usługi gwarancyjne, w zakresie napraw, doradztwa i obsługi.

Posiadamy odpowiednie wykształcenie, wiedzę i certyfikaty, oraz zaplecze serwisowe, wyposażone w sprzęt i przyrządy niezbędne do wykonania naprawy, nawet w najnowszych technologiach montażu podzespołów.

Nasz serwis znajduje się bezpośrednio przy ulicy Miedzianej 4a, na pograniczu dzielnic: Śródmieście, Wola, Ochota. W przypadku napraw produktów o dużych gabarytach udzielamy pomocy przy wnoszeniu sprzętu z miejsca parkingowego. Na miejscu diagnozujemy sprzęt i opłacalność jego naprawy.

Na życzenie klienta wykonujemy naprawy sprzętu w domu lub zabieramy transportem do serwisu.

Serwis prowadzi również sprzedaż podzespołów elektronicznych i akcesoriów (piloty, zasilacze, kable połączeniowe). Zamówienia można dokonywać droga mailową lub osobiście w siedzibie firmy.

Pełna diagnostyka, oryginalne podzespoły